Headquarters

WSV Almere Centraal

Wil je meer informatie?

Kom dan eens langs bij het clubhuis. Dinsdag, woensdags en donderdagavond tijdens de lessen zijn er altijd bestuursleden aanwezig om je te informeren over over de mogelijkheden. Ook in weekeinden zijn er vaak mensen. Houd hiervoor de webcam in de gaten. Een mail sturen kan natuurlijk ook.

 

7 + 5 =

Adres Almere Centraal:

Surfstrand Haven 2,
Gooimeerdijk-West,
1353 CT ALMERE,
Postbus 70, 1300 AB Almere

KvK-nummer 40060765 Kamer van Koophandel Gooi-, Eem- en Flevoland.
Beroepsonderwijs Bedrijfsleven: 100052844 (voorheen: Calibris Leerbedrijf 141477)

Bankrekening  NL91RABO0301010757  t.n.v. Windsurfver. Almere Centraal
BIC:RABONL2U

Gebruik voor specifieke vragen de volgende e-mailadressen

Algemene infoPeter Schlüterinfo@almerecentraal.nl
Afmelden surflessen Angela Slingerlandafmelden@almerecentraal.nl
VoorzitterPeter Schlütervoorzitter@almerecentraal.nl
Clinics (vragen over clinics)Peter Schlütervoorzitter@almerecentraal.nl
PenningmeesterLeonard Frankenpenningmeester@almerecentraal.nl
SecretarisTom Vossecretaris@almerecentraal.nl
WedstrijdcommissieTom Voswedstrijd@almerecentraal.nl
Sport (vragen over talentsport)Marco Boonesport@almerecentraal.nl
Surflessen (vragen over surflessen)Angela Slingerlandsurflessen@almerecentraal.nl
RTC (vragen over het RTC)Marco Boonesport@almerecentraal.nl
Technische zakenBoudewijn Vlamtechniek@almerecentraal.nl
KantinePaul Schnitkerkantine@almerecentraal.nl
WebmasterMarco Boonewebmaster@almerecentraal.nl