//Mijndomein Support: changed DB config not to use DBM DB user. Contact - WSV Almere Centraal

Headquarters

WSV Almere Centraal

Wil je meer informatie?

Kom dan eens langs bij het clubhuis. Dinsdag, woensdags en donderdagavond tijdens de lessen zijn er altijd bestuursleden aanwezig om je te informeren over over de mogelijkheden. Ook in weekeinden zijn er vaak mensen. Houd hiervoor de webcam in de gaten. Een mail sturen kan natuurlijk ook.

 

7 + 14 =

Adres Almere Centraal:

Surfstrand Haven 2,
Gooimeerdijk-West,
1353 CT ALMERE,
Postbus 70, 1300 AB Almere

KvK-nummer 40060765 Kamer van Koophandel Gooi-, Eem- en Flevoland.
Beroepsonderwijs Bedrijfsleven: 100052844 (voorheen: Calibris Leerbedrijf 141477)

Bankrekening  NL91RABO0301010757  t.n.v. Windsurfver. Almere Centraal
BIC:RABONL2U

Gebruik voor specifieke vragen de volgende e-mailadressen

Algemene info Peter Schlüter info@almerecentraal.nl
Afmelden surflessen  Angela Slingerland afmelden@almerecentraal.nl
Voorzitter Peter Schlüter voorzitter@almerecentraal.nl
Clinics (vragen over clinics) Marco Boone sport@almerecentraal.nl
Penningmeester Leonard Franken penningmeester@almerecentraal.nl
Leden administratie Remco Schmitz ledenadministratie@almerecentraal.nl
Secretaris Tom Vos secretaris@almerecentraal.nl
Wedstrijdcommissie Tom Vos wedstrijd@almerecentraal.nl
Sport (vragen over talentsport) Marco Boone sport@almerecentraal.nl
Surflessen (vragen over surflessen) Angela Slingerland surflessen@almerecentraal.nl
RTC (vragen over het RTC) Marco Boone sport@almerecentraal.nl
Technische zaken Boudewijn Vlam techniek@almerecentraal.nl
Kantine Paul Schnitker kantine@almerecentraal.nl
Webmaster Marco Boone webmaster@almerecentraal.nl
Deel dit bericht
Share