Headquarters

WSV Almere Centraal

Wil je meer informatie?

Kom dan eens langs bij het clubhuis. Dinsdag, woensdags en donderdagavond tijdens de lessen zijn er altijd bestuursleden aanwezig om je te informeren over over de mogelijkheden. Ook in weekeinden zijn er vaak mensen. Houd hiervoor de webcam in de gaten. Een mail sturen kan natuurlijk ook.

 

Contact formulier

12 + 13 =

Adres Almere Centraal:

Bezoek en Postadres:
Surfstrand Haven 2, Gooimeerdijk-West,
1353 CT ALMERE,

KvK-nummer 40060765

Kamer van Koophandel Gooi-, Eem- en Flevoland.

Vestigingsnr. 000038057638.

Beroepsonderwijs Bedrijfsleven: 100052844 (voorheen: Calibris Leerbedrijf 141477)

Bankrekening  NL91RABO0301010757  t.n.v. Windsurfver. Almere Centraal

BIC:RABONL2U

vhf frequentie 166.29000, 14kHz, 10dBW
dossiernummer: 7009831

Gebruik voor specifieke vragen de volgende e-mailadressen

Algemene infoPeter Schlüterinfo@almerecentraal.nl
VoorzitterPeter Schlütervoorzitter@almerecentraal.nl
Bestuurslid Sport. Vragen over surflessen en afmelden surflessenTom Klaussport@almerecentraal.nl
Vragen over (talent)sport en RTCMarco Boonertc@almerecentraal.nl
SecretarisPriscilla Bossecretaris@almerecentraal.nl
PenningmeesterLaurens Duivemanpenningmeester@almerecentraal.nl
Leden administratieRemco Schmitzledenadministratie@almerecentraal.nl
Wedstrijdcommissie– –wedstrijd@almerecentraal.nl
Technische zakentechniek@almerecentraal.nl
WebmasterRené Houkemawebmaster@almerecentraal.nl
Deel dit bericht
Share